Lida Tags:

Lida nedir? Lida Zayıflama Hapı Lida'nın Etkileri Orjinal Lida Sahte Lida Lida Forum Lida Yorumları Lidanın zararları lida Satış sibutramin Lida nereden Alınır Lida Zayıflama Kapsülü Yosun Kapsülü

7 Eylül 2008 Pazar

Lida' nın orjinal olduğunu nasıl anlarım ?

Orjinal Ambalaj ile Sahte Ambalaj Karşılaştırması :

1. Orjinal Lida Paketinin üzerinde bulunan filigranda kullanılan dalgalı desende küçük küçük karakterlerle taklitten ayırt edilebilmek maksadıyla "KMDL" yazısı ancak 8 büyütmeli büyüteç yardımıyla okunabilmektedir.

2. Orjinal Lida ambalaj döndürüldüğünde renk değiştiren hologram bulunmaktadır.

3. Işıksız ortamda renk mattır.

4. Kutunun ön yüzünde, sağ üst köşesinde ithalatçı firmaya ait FARMALIFE İlaç Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. yazısı ile logosu bulunur.
Kutunun hologramı barındıran mat yüzünün sol tarafına düşen yanakta, en üstte daire biçimli bir şekiller yumağının tam ortasında Kunming Dali logosu kabartmalı bir şekilde bulunur. Aynı yüz, üretim ve son kullanma tarihlerini ve ürün standartlık numarasını (Q/KL2004-02) barındırır.

Orjinal Lida İç Ambalajı Ayıran Özellikler.

1. Lida Kapsüllerinin içinde bulunduğu aleminyum folyo aydınlık ortamda öne ve arkaya eğildiğinde süper ince beyaz renkli çizgiler ile yapılmış olan çiçek desenleri üzerine basılmış olan eflatun renkli, taramalı baskıların içindeki çince karakterler ile ihracatçı firmaya ait "KMDL" logosu bulunur.

2. Kapsüller kapak kısmı koyu, gövde kısmı ise açık yeşil renkte olup, açık renkli kısım üzerinde üreticinin irtibat numarası, koyu renkli kısım üzerinde ise firma logosu bulunmaktadır.

3. Lida Kapsülü açılıp içeriğinin tadına bakılırsa, lezzeti oldukça acıdır.

4. Lida Kapsülünün içeriği kavverengidir.

Hiç yorum yok: