Lida Tags:

Lida nedir? Lida Zayıflama Hapı Lida'nın Etkileri Orjinal Lida Sahte Lida Lida Forum Lida Yorumları Lidanın zararları lida Satış sibutramin Lida nereden Alınır Lida Zayıflama Kapsülü Yosun Kapsülü

7 Eylül 2008 Pazar

Lida nedir?

Lida; Çin Halk Cumhuriyeti güney sınırları içerisinde bulunan Yunnan eyaletinde asırlardan beri doğal olarak yetişen ve geleneksel olarak yüzyıllardır kullanılan mucizevi bitkilerin karıştırılması ile meydana getirilmiş tamamen doğal bir üründür.

Uzak doğuda asırlardır özellikle yemek içerisinde ve zinde kalma amaçlı olarak da değişik türlerde işlenen bu bitkiler, inanılmaz kuvvetli bir etkiye sahiptir. Lida , şu an uzakdoğu ve Amerika' da zayıflama preperatları arasında en çok satılan bitkisel besin takviyelerinden biridir.

Lida bir ilaç değildir! Başta Turunç Çiçeği Ekstresi olmak üzere toplamda 9 bitki esansı içeren % 100 doğal bir besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutan, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenli bir üründür. İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.

Hiç yorum yok: